ALTINORDU’NUN GRUP YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR - Ordu Büyükşehir Belediyesi

ALTINORDU’NUN GRUP YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

Link kopyalandı

ALTINORDU’NUN GRUP YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinin 8 mahallesine hizmet verecek olan grup yolunu asfaltla buluşturuyor. Toplam uzunluğu 4.5 kilometre olan güzergahta çalışmalar başladı.

 

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergâhları sıcak asfaltla buluşturuyor.

 

8 MAHALLEYİ BİRBİRİNE BAĞLIYOR

 

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı Burhanettinköy Mahallesi başta olmak üzere, Yağızlı, Kizilhisar, Dikence, Günoren, Kısacık, Örencik ve Yeşilköy mahallelerini birbirine bağlayan 4,5 km’lik grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Çalışmalarda şuana kadar 2, 5 km’lik bölüm tamamlandı. Geri kalan bölümlerin tamamlanması için ekiplerin çalışmaları devam ediyor.

 

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, “8 mahalleye hizmet verecek olan grup yolumuz asfalta kavuşuyor. Toz ve çamurdan kurtulacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

 

HABERLER

Ordu Büyükşehir Belediyesi web sitesini optimize etmek ve geliştirmek için tanımlama bilgilerinizi (cookie) kullanıyor. Detaylı bilgiye Çerez Politikası belgemizden ulaşabilirsiniz.