PERSONELE HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ VERİLDİ - Ordu Büyükşehir Belediyesi

PERSONELE HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ VERİLDİ

Link kopyalandı

PERSONELE HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ VERİLDİ

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların memnuniyetini artırmak ve faaliyetlerin daha hızlı bir şekilde yerine getirilebilmesini sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi personeline "Halkla İlişkiler ve İletişim " konulu eğitim semineri düzenlendi.

 

Ordu Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim seminerinin açılış konuşmasını Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yaptı. Düzenlenen seminere Trabzon Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdem Taşdemir konuşmacı olarak katıldı.

 

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği seminerde, Belediyelerde halkla ilişkilerin önemi ve amaçları, halkla ilişkiler ve iletişim, iş ahlakı ve halkla ilişkiler, kurumsal sosyal sorumluluk, halkla ilişkiler ve itibar gibi konular hakkında bilgiler verildi.

 

Düzenlenen seminer daha sonra karşılıklı soru-cevap bölümü ile sona erdi.

HABERLER

Ordu Büyükşehir Belediyesi web sitesini optimize etmek ve geliştirmek için tanımlama bilgilerinizi (cookie) kullanıyor. Detaylı bilgiye Çerez Politikası belgemizden ulaşabilirsiniz.