ORDU ATA SANAYİ SİTESİ ESNAFINA GÜZEL HABER!

2018-04-16 15:03
Paylaş :

ORDU ATA SANAYİ SİTESİ ESNAFINA GÜZEL HABER!

 

30 YIL SONRA SICAK ASFALTLA BULUŞUYOR

 

Ordu Ata Sanayi Kooperatifi Başkanı Ahmet Kovancı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Ata Sanayi Sitesi’nin sıcak asfaltla buluşacağının müjdesini veren Başkan Enver Yılmaz, çalışmaların Mayıs ayı içerisinde başlayacağını söyledi.

 

Büyükşehir Belediyesi, Ordu ilinin ekonomisine katkı sunan sanayi sitelerinin altyapı ve üstyapılarını yenilemeye devam ediyor. Altınordu ilçesinde yer alan Yeni Sanayi Sitesi’ndeki sorumluluk bölgesinde bulunan alanları sıcak asfalt ile buluşturan Büyükşehir, Ata Sanayi Sitesi’nin merkezini de sıcak asfalta kavuşturacak.

 

BAŞKAN YILMAZ, “MAYIS AYINDA ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK”

 

Ordu Ata Sanayi Kooperatifi Başkanı Ahmet Kovancı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlayan Başkan Yılmaz, sanayi içerisindeki çalışmaların Mayıs ayında başlayacağını ifade etti. Başkan Enver Yılmaz, “Ata Sanayi Sitemiz, esnaf kardeşlerimizin yoğun olarak bulunduğu bir yer. Esnaflarımızın çalışma koşullarını iyileştirmek ve Ordu’muza yakışır bir sanayi sitesi kazandırmak için altyapısıyla birlikte sanayi içerisindeki toplam 1.5 km’lik güzergâhların tamamında sıcak asfalt çalışmaları başlatacağız. Ata Sanayi Sitesi’ndeki esnaf kardeşlerimize bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra da inşallah onlarla işbirliği hâlinde Ata Sanayi Sitemizi en güzel seviyeye getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

KOVANCI, “BİZİM İÇİN 30 YILLIK BİR ÖZLEMDİ”

 

Ordu Ata Sanayi Kooperatifi Başkanı Ahmet Kovancı ise Başkan Enver Yılmaz’a teşekkür ederek, “Başkanımıza 1987 yılında kurulmuş olan Ata Sanayi Sitemizle ilgili bilgiler verdik. Kurulduğu tarihten bu yana bölgede sıcak asfalt yoktu. Bu durum bizim için 30 yıllık bir özlemdi. Başkanımıza esnaf kardeşlerimizin sıcak asfaltla ilgili talebi olduğunu söylediğimizde, kendileri çalışmaları Mayıs ayında başlatacaklarının müjdesini verdi. Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a gösterdikleri ilgiden dolayı esnaf arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi