BÜYÜKŞEHİR’İN YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

2018-02-23 12:00
546 okunma
Paylaş :

BÜYÜKŞEHİR’İN YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

 

GENEL SEKRETER CİVELEK, “TEK AMACIMIZ, ORDU HALKINA HİZMET ETMEK”

 

Ordu Büyükşehir Belediyesinin 2017’de gerçekleştirdiği ve 2018 yılında sürdürdüğü projelerinin değerlendirildiği toplantıların ikincisi Genel Sekreter Bülent Civelek başkanlığında, Daire Başkanları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Sekreter Civelek, tek amaçlarının Ordu halkına hizmet etmek olduğunu söyledi.

 

HER GÜN YENİ BİR HİZMET SUNUYORUZ

 

Toplantı sonunda konuşma yapan Genel Sekreter Bülent Civelek, her gün yeni bir hizmet sunduklarını belirterek, “Büyükşehir Belediyemizin kurulduğu günden bu yana yaklaşık dört yıl oldu. Her geçen gün artan bir çalışma temposuyla halkımıza hizmet eden, ilimizin en büyük kamu kurumuyuz. İnsanların hayatına her gün yeni bir hizmet sunan bizler, ilk zamanlar yol ve su diyorduk, şimdi ise üstyapıda ve birçok farklı alanda projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Tek amacımız var, o da Ordulu hemşehrilerimize hizmet etmek” dedi.

 

MESAİ MEFHUMU GÖZETMEDEN ÇALIŞIYORUZ

 

Mesai mefhumu gözetmeksizin il genelinde hizmet sunduklarını söyleyen Genel Sekreter Civelek, “Büyükşehir Belediyesi olarak, diğer kamu kurumlarına benzemiyoruz. Devlet memurluğundan farklı bir çalışma modeli ve temposu sergiliyoruz. Mesai saatlerine bağlı kalmaksızın gece gündüz, hafta içi ve hafta sonu demeden hizmet üretmeye ve sunmaya devam ediyoruz. Hafta sonlarında ilimiz genelindeki birçok noktada faaliyete devam eden, gerektiğinde mesai haricinde gece yarılarına kadar özveriyle çalışan arkadaşlarımız var. Bu çalışma şekli yalnızca özveriyle yapılabilir. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalara karşılık bir vatandaşımız bizlere ‘Yaptığınız güzel hizmetlerden dolayı Allah razı olsun”  dediği zaman diğer kamu kurumlarına göre ne kadar şanslı olduğumuzu görüyorum” diye konuştu.

 

HİZMETLERİMİZİ BİR ADIM DAHA ÖTEYE TAŞIYACAĞIZ

 

Genel Sekreter Bülent Civelek, önümüzdeki bir yıl içerisinde yapılacak hizmetleri bir adım daha ileri taşımaya gayret göstereceklerini ifade ederek, “Daire Başkanlarımıza ve Şube Müdürlerimize, yaptığımı bu kıymetli hizmetlere verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. 5 yıllık hizmet döneminin son bir yılına girdik. Geride bıraktığımız süreç itibarıyla her geçen gün artırarak sürdürdüğümüz projeleri, bu yıl daha çok çalışarak bir adım öteye taşıyacağız” dedi.

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi