BÜYÜKŞEHİR’DEN MUHTAR DERNEKLERİNE DESTEK

2018-02-16 15:08
375 okunma
Paylaş :

BÜYÜKŞEHİR’DEN MUHTAR DERNEKLERİNE DESTEK

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, mahalle muhtarlarının daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi amacıyla kurulan muhtar derneklerine destek oldu.

 

Kamu hizmetlerinin yürütülmesi konusunda, devletin en uç noktadaki temsilcileri olan muhtarlara yönelik Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları devam ediyor. Muhtarların iş ve işlemlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla bünyesinde Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığını kuran Büyükşehir, şimdi de Mesudiye, Fatsa, Kabataş, Aybastı, Korgan, İkizce ve Çaybaşı Muhtarlar Derneklerine teknolojik ekipman ve ofis mobilyası desteği sağladı.

 

Bu kapsamda her bir derneğe çalışma masası, çalışma koltuğu, misafir sehpası, misafir koltuğu, masaüstü bilgisayar ve çok fonksiyonlu yazıcı teslim edilerek kullanıma sunuldu.

 

Korgan Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Dere, Büyükşehir Belediyesinin desteği sayesinde üyelerine daha iyi fiziki ve teknolojik imkânlar sunabileceklerini belirterek, “Dernek olarak, muhtarlarımıza daha iyi şartlarda hizmet sunabilmek adına bazı noksanlarımız vardı. Büyükşehir Belediyemiz tarafından bu eksikliklerimiz tespit edilerek giderildi. Büyükşehir’imizin diğer hizmetlerinden memnun olduğumuz gibi derneğimize sunduğu bu katkılar da bizi son derece memnun etti. Bu vesileyle, muhtarlarımıza vermiş olduğu önem ve derneğimize sunduğu katkılardan dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi