BİR BAŞARI DA JUDOCULARDAN

2018-02-12 14:54
254 okunma
Paylaş :

BİR BAŞARI DA JUDOCULARDAN

 

1 TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ VE 2 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ KAZANDILAR

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Taekwondocuların ardından judocular da Gençler Türkiye Judo Şampiyonası'nda elde ettiği başarılarla Ordu iline bir kez daha gurur yaşattı.

 

Ordu’da gençlerin spora yönelmesi ve topluma faydalı bireyler olarak yetişmesi amacıyla kısa süre önce kurulan ve bu alanda büyük bir boşluğu dolduran Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünden birbiri ardına sportif başarılar gelmeye devam ediyor.

 

HAKAN AKAR TÜRKİYE 2.Sİ, ATA TUNCER VE YUNUS EMRE KILINÇ TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

 

9-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Denizli’de düzenlenen Gençler Türkiye Judo Şampiyonası’na katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Judo Takımı sporcuları, şampiyonada önemli başarılar elde etti. +100 kg’da Hakan Akar Türkiye 2.si olarak gümüş madalya, 81 kg’da Ata Tuncer ve 90 kg’da Yunus Emre Kılınç ise Türkiye 3.sü olarak bronz madalya kazandı.

 

BAŞKAN YILMAZ, “GENÇLERİMİZ KENDİLERİNE İMKÂN VERİLDİĞİNDE NELER YAPABİLECEKLERİNİ GÖSTERDİ”

 

Başkan Enver Yılmaz, şampiyonada dereceye giren judocular ile Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Judo Takımının yönetici ve  çalıştırıcılarını tebrik ederek, “Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübümüz, bireysel sporlardaki başarısına bir yenisini daha ekleyerek bizleri gururlandırdı. 9-11 Şubat tarihleri arasında Denizli'de yapılan Gençler Türkiye Judo Şampiyonası'nda +100 kg’da Türkiye 2.si olan Hakan Akar’ı, 81 kg’da Türkiye 3.sü olan Ata Tuncer’i ve 90 kg’da Türkiye 3.sü olan Yunus Emre Kılınç’ı tebrik ediyorum. Genç sporcularımız, kendilerine imkân verildiğinde ve desteklendiklerinde neler yapabileceklerini gösterdi. İnşallah ileride, tüm Ordu olarak kendilerinden daha büyük başarılar bekliyoruz” dedi.

 

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi