CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ORDU’YA GELİYOR

2018-01-28 12:23
1687 okunma
Paylaş :

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ORDU’YA GELİYOR

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımızla Belediye Başkanları ile gerçekleştirdiği toplantıda bir araya geldik. Mart ayında Ordu’muzu ziyaret edeceğini söyleyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hemşehrilerimize selam ve sevgilerini iletti” dedi.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin “Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı” için Ankara'da bulunan Belediye Başkanları ile AK Parti Genel Merkezinde bir araya geldi. Toplantıya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ile bir görüşme gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mart ayında Ordu ilini ziyaret edeceğinin müjdesini verdi.

 

BAŞKAN YILMAZ, YATIRIMLARLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ

 

Görüşmeyle ilgili açıklamada bulunan Başkan Enver Yılmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımıza, ilimizde devam eden yatırımlar ve Ordu Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdim. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ilimizde kurulması planlanan şehir hastanesini yakından takip ettiğini belirterek, Yüksek Planlama Kurulu (YPK) kararı için talimat verdiğini söyledi. Sayın Cumhurbaşkanımızın Ordu’muza özel bir sevgisi var. İlimize sınırsız destek veren Cumhurbaşkanımız Erdoğan, projelerimizi ve kentimizdeki yatırımların son durumunu ilgiyle dinledi. Projelerimize bundan önce olduğu gibi bundan sonra da katkı sunacağını söyledi. Bizler de ilimize verdiği desteklerden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunduk. Kendileri de bizler aracılığıyla Ordulu hemşehrilerimize selam ve sevgilerini iletti" diye konuştu.

 

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi