YENİ YILDA YENİ UYGULAMA

2018-01-22 09:19
257 okunma
Paylaş :

YENİ YILDA YENİ UYGULAMA

 

BÜYÜKŞEHİR MOBİL UYGULAMASI YENİLENDİ

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından akıllı telefonlar için iki yıl önce hizmete sunulan “Ordu Mobil” adlı uygulama yenilendi. Telefonlarında eski uygulama yüklü olan kullanıcıların yeni uygulamadan faydalanması için Google Play Store ve App Store’dan sistemi indirip kurması gerekiyor.

 

ESKİ UYGULAMAYI KALDIR VE YENİSİNİ KUR

 

Daha önceden telefonlara yüklenen “Ordu Mobil” adlı uygulama için herhangi bir güncelleme desteği verilmezken, program içerisindeki sayfalara da yeni bilgi girişi yapılamıyor. Yeni adı “Ordu Büyükşehir Belediyesi” olan mobil uygulama ise kullanıcılara daha zengin içerik ve daha hızlı erişim imkânı sunuyor. Bu nedenle vatandaşların Büyükşehir Belediyesinin faaliyetleri ve program içerisinde yer alan diğer hizmetlerle ilgili en güncel bilgileri edinebilmesi için eski uygulamayı kaldırarak yerine yeni uygulamayı yüklemesi gerekiyor.

 

UYGULAMA GOOGLE PLAY STORE VE APP STORE’DA

 

Büyükşehir’in hayatı kolaylaştırdığı ve vatandaşın yönetime katkı sağladığı şeffaf belediyecilik uygulaması, “Ordu Büyükşehir Belediyesi” Google Play Store ve App Store'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 

12 MODÜL YER ALIYOR

 

Özellikle “Çek Gönder” adlı modülün vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğü “Ordu Büyükşehir Belediyesi” uygulamasında bulunan 12 modülün özellikleri ise şu şekilde:

 

Başkan: Büyükşehir Belediye Başkanımızın vatandaşlarımıza iletmiş olduğu mesajları buradan okuyabilir ve isterseniz Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a doğrudan mesaj gönderebilirsiniz.

 

Çek Gönder: Vatandaşlarımızın istek ve şikâyetlerini Büyükşehir Belediyemize kolayca gönderebildiği ve bunlara verilen cevapları görüntüleyebildiği bölümdür.

 

Haberler: Ordu Büyükşehir Belediyemizin yayınlandığı haber ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Etkinlikler: Belediyemizin etkinlik duyuruları ve içeriklerini buradan takip edebilirsiniz.

 

Kent Rehberi: Büyükşehir sınırları içerisindeki önemli kurum ve kuruluşların telefonları, adresleri ve harita bilgileri ile toplu taşıma güzergâh bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Nöbetçi Eczaneler: Büyükşehir sınırları içerisindeki nöbetçi eczanelere bu menüyü kullanarak ulaşabilirsiniz.

 

İhaleler: Belediyemizin yaptığı ihale duyurularını buradan takip edebilirsiniz.

 

Duyurular: Belediyemizin yaptığı faaliyetlere ve yatırımlara ait duyuruları buradan takip edebilirsiniz.

 

Web TV: Büyükşehir Belediyemizin Youtube hesabındaki videolara ve ilimizin farklı noktalarında bulunan şehir kameralarından anlık görüntülere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Projeler: Büyükşehir Belediyemizin tamamlanan, devam eden ve planlanan projelerine ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Turizm Rehberi: Ordu ili genelinde bulunan nitelikli konaklama tesislerine ait bilgiler ile Ordu’da ne yapılır, nereye gidilir ve ne yenir gibi konulara ait bilgileri burada bulabilirsiniz.

 

İletişim: Büyükşehir Belediyemizin telefon, faks ve kurumsal mail adresi ile sosyal medya hesaplarına ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi