“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN SELAMLARINI GETİRDİM”

2017-12-06 14:18
494 okunma
Paylaş :

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARACAN, “SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN SELAMLARINI GETİRDİM”

 

“BAŞKAN YILMAZ DENEYİMLİ VE TECRÜBELİDİR”

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı 26. Dönem Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, bazı temas ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Ordu’da Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

 

BAŞKAN YILMAZ, “MODEL BİR BÜYÜKŞEHİR OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYORUZ”

 

Başkan Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmada, Ordu’nun Türkiye’nin en sakin illerinden biri olduğunu belirterek, “Ülkemizin 30. Büyükşehir Belediyesi olan Ordu’muzun 19 ilçesi, 800 mahallesi ve yerel seçimlerde tamamı AK Partili olan ilçe belediyeleriyle birlikte model bir Büyükşehir olma yolunda hızla ilerliyoruz. Eşsiz coğrafyası ve huzurlu toplumsal yapısıyla kendi içinde ittifakını ve bütünlüğünü sağlamış; bölgemizin hatta ülkemizin en sakin illerinden biri olmayı başarmış bir kentiz. Ziyaretleriniz sonrasında, Genel Merkezimize Ordu’muzdan selamlar götürmenizi temenni ediyoruz” dedi.

 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARACAN, “ENVER YILMAZ DEĞERLİ BİR DOSTUMDUR”

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ise Başkan Enver Yılmaz’ın uzun yıllar milletvekilliği yapmış, deneyim ve tecrübesiyle ülkeye hizmet etmiş değerli bir dostu olduğunu söyleyerek, “Ordu ziyaretimiz kapsamında, Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’ı ziyaret etmek istedim. Milletvekilliğimizi yapmış, bizden önce deneyimi ve tecrübesiyle ülkemize hizmet etmiş ve şimdi ise Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yapan değerli bir dostumuzu ziyarete geldim. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine ve tüm Ordululara selamlarını getirdim. Burada bulunduğum süre içerisinde kendi alanımda yani sivil toplum örgütleri konusunda bazı toplantılar, görüşmeler yapacak ve alacağımız bilgileri Sayın Cumhurbaşkanımıza arz edeceğiz. İnşallah Ordu ilimize yapılacak hayırlı hizmetlere vesile oluruz” ifadelerini kullandı.  

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Başkan Enver Yılmaz’ın makamında bulunduğu ziyaretin ardından Ordu programına devam etti.

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi