BAŞKAN YILMAZ, BÖLGE BAŞKANLARINI KONUK ETTİ

2017-12-01 16:42
603 okunma
Paylaş :

BAŞKAN YILMAZ, BÖLGE BAŞKANLARINI KONUK ETTİ

 

YATIRIMLAR DİKKAT ÇEKTİ

 

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonuna bağlı Karadeniz Gazeteciler Federasyonu 4. Başkanlar Kurulu Toplantısı için Ordu’da bulunan 18 Bölge Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın misafiri oldu.

 

Toplantı salonunda misafirlerini ağırlayan ve Ordu Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği yatırımlar ve sürdürdüğü çalışmalar ile ilgili bilgi veren Başkan Yılmaz, “Yerel seçimlerde verdiğimiz vaatleri 3 yılda yerine getirdik. Hükümetiyle uyumlu çalışan bir Büyükşehir Belediyesiyiz” dedi.

 

İki gün sürecek program kapsamında Ordu Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Bölge Başkanları, her geçen gün yaşadığı değişim ve dönüşümle Karadeniz’in parlayan yıldızı olan Ordu ili hakkında Başkan Enver Yılmaz’dan detaylı bilgi aldı.

 

BAŞKAN YILMAZ, “VERDİĞİMİZ TAAHHÜTLERİ 3 YILDA YERİNE GETİRDİK”

 

Ordu Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarıyla ilgili yaptığı sunumda Büyükşehir Belediyesinin personel yapısı ve mali durumu, AVM Projesi, Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezi, Akıllı Bisiklet Projesi, altyapı çalışmaları, çöp yatırımları, spor yatırımları, dış cephe çalışmaları, sahil düzenlemesi, bisiklet ve yürüyüş yolları hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, “Yerel seçimlerde verdiğimiz vaatleri 3 yılda yerine getirdik. Hükümetiyle uyumlu çalışan bir Büyükşehir Belediyesiyiz. Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip 120 km sahil uzunluğu olan ilimizin hiçbir tarafına çöp dökmüyor ve kanalizasyon akıtmıyoruz. Türkiye’nin en fazla yol ağına sahip üçüncü ve Karadeniz Bölgesi’nin 4 mavi bayrağa sahip olan tek iliyiz. Yıllık turist sayısı 200 binden 600 bine çıkan, güvenlik ve asayiş sıkıntısı olmayan bir iliz” diye konuştu.

 

“ORDU FARKLILIKLARI YAŞIYOR”

 

Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı Erdoğan Erişen’in de yer aldığı ziyarette konuk olarak bulunan gazeteciler, Ordu’nun yaşadığı gelişim ve değişimle son yıllarda ön plana çıkan iller arasında yer aldığını söyledi. Kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden gazeteciler, Başkan Enver Yılmaz’a Ordu ilinden mutlu ayrılacaklarını ifade etti.

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi