ULAŞIM RAHATLIYOR.

2015-10-09 10:18
133 okunma
Paylaş :

752 Km Sıcak Asfalt Yol ihalesi kapsamında 19 ilçenin tamamında çalışmalar devam ederken, Ordu Büyükşehir Belediyesi kendi ekip ve ekipmanları ile de mevcut yollarda genişletme, onarım ve alt yapı yatırımlarını sürdürüyor.

ULAŞILAMAYAN BÖLGE KALMIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi; Akkuş, İkizce, Kumru, Korgan ve Gölköy ilçelerinde bağlantı, grup ve mahalle yollarında gerçekleştirdiği çalışmalarla ulaşılamayan bölge bırakmıyor. Uzun yılların birikimi olan sorunlara da bu çalışmalar ile neşter atan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Korgan Karakışlayı Tepealan Mahallesi'ne bağlayan yolda onarım ve genişletme, Kumru Yalnızdam Mahallesi'nde altyapı ve Gölköy Özlü Mahallesi'nde hendek temizliği çalışmalarını tamamladı.

YOĞUN YAĞIŞLAR YOLLARI ETKİLEDİ

Büyükşehir Belediyesi son günlerde meydana gelen yoğun yağışlardan etkilenen bölgelerde de yol çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda ekipler, İkizce ilçesi Derebaşı Mahallesi'nde stabilize yol ve reglaj çalışmalarının yanı sıra ilçede meydana gelen yoğun yağış sonucu bozulan yollarda da onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin 752 Km'lik Sıcak Asfalt Yol ihalesi kapsamında, Akkuş Kızılelma-Çayıralan grup yolunda alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi