KENT MEYDANINA KAVUŞUYOR

2015-10-03 19:09
131 okunma
Paylaş :

19 ilçenin tamamında kent meydanları için projeler üreten Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ve Perşembe Kent Meydanlarının ardından Gölköy Kent Meydanını da hizmete alıyor. 
 
Başkan Enver Yılmaz’ın 19 ilçe için hazırladığı “Kent Meydanları” projesi ilçelerde adım adım ilerliyor. Ulubey ve Perşembe ilçelerinde tamamlanarak hizmete alınan kent meydanlarında bu kez sıra Gölköy ilçesinde.  Gölköy Belediyesi hizmet binasının da içinde yer aldığı kent meydanı, 6800 m2'lik alanı kapsıyor. Hükümet konağı, Belediye binası, Emniyet Müdürlüğü ve Sağlık Ocağı gibi kurumlarla çevrili olan kent meydanı toplu etkinlik alanı olarak tasarlanırken, araç yolları granit küp taş, etkinlik alanları ise bazalt ve andezit plaklar ile döşenerek alandaki araç ve yaya kaldırımları belirgin bir şekilde birbirinden ayrıldı.
 
Gölköy Kent Meydanının hizmete alınması için Ordu Büyükşehir Belediyesi 6 Ekim 2015 Salı günü bir tören düzenleyecek. Tören için hazırlıklarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, üç aylık gibi kısa bir sürede bitirdiği projeyi, saat 11:30’da ki törenle vatandaşların hizmetine sunacak.

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi