TEBRİK EDİYORUM

2015-09-21 08:46
111 okunma
Paylaş :

BAYRAMINIZI TEBRİK EDİYORUM
 
Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz; “Hayatlarını bu ülkenin birlik ve beraberliğine, bütünlüğüne adayan tüm kahramanlarımızı bu bayram günlerinde saygı, minnet ve rahmet ile anmak hepimizin vefa borcudur” dedi.
 
Başkan Yılmaz mesajında şu görüşlere yer verdi:
 
Bize bu yurdu armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi; hayatlarını bu ülkenin birlik ve beraberliğine, bütünlüğüne adayan isimsiz kahramanlarımızı bu bayram günlerinde de saygı, minnet ve rahmet ile anmak hepimizin vefa borcudur.
 
Bu kutsal günleri fırsat bilerek yaşamımızda sevgi, saygı, kardeşlik, hoşgörü ve adaletin etkin kılınması; etik değerlerin toplumu kuşatması adına hep birlikte çaba göstermeli, bu anlamlı ve kıymetli günlerde akraba ve komşularımızı, yakını olmayan kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramımızın ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz.
 
Değerli hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha idrak etmenin mutluluğu ve heyecanını yaşarken, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı en samimi ve kalbi duygularımla kutlar, sevdikleriyle beraber daha nice bayramlara sağlık ve mutluluk içinde ulaşmalarını yüce Allah'tan niyaz ederim.