BİR MAHALLE İÇİN…

2015-08-31 17:19
155 okunma
Paylaş :

MODERN BİR MAHALLE İÇİN…
 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Karşıyaka Mahallesi’nde gezi ve incelemelerde bulundu.
 
Karşıyaka Mahallesi’nde gerçekleştirilen incelemelere Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Evli ile birlikte Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi ekipleri katıldı.
 
Karşıyaka Mahallesi’nde yapılan ve yapılacak olan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Enver Yılmaz, hedeflerinin daha modern bir mahalle olduğunu belirtti.
 
“ÖZLENİLEN MODERN BİR MAHALLE OLACAK”
 
Karşıyaka Mahallesi’nin nüfus bakımından birçok ilçe belediyesini geride bıraktığını ifade eden Başkan Yılmaz; “Nüfusun yoğun olduğu bu alanda geciktirilen ve yapılamayan alt yapı çalışmalarını yerinde görmek için Altınordu Belediye Başkanımız ve ekiplerimiz ile birlikte Karşıyaka Mahallemizde incelemelerde bulunuyoruz. Hedefimiz yollar başta olmak üzere alt yapısı ve üst yapısı ile Karşıyaka Mahallemizi özlenilen modern bir mahalle haline getirmek olacaktır. Birçok ilçeden daha fazla nüfusa sahip olan Karşıyaka Mahallemizde önümüzdeki günlerde başlayacak olan hem sıcak asfalt hem de diğer çalışmalar ile birlikte tam anlamıyla sorunlara neşter vuracağımız bir sürece giriyoruz. Yapacağımız bu çalışmalar ile birlikte Karşıyaka Mahallemiz daha modern olacaktır” şeklinde konuştu.
Fotoğraf Galerisi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi