BELEDİYE MECLİSİ


Dr. Mehmet Hilmi GÜLER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
 
 
1. ALTINORDU Aşkın TÖREN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
2. ALTINORDU Olgun OCAK ÜYE AK PARTİ
3. ALTINORDU Celal TEZCAN ÜYE AK PARTİ
4. ALTINORDU Aşkın BAŞ ÜYE AK PARTİ
5. ALTINORDU İsmet YÜCESOY ÜYE AK PARTİ
6. ALTINORDU Ertuğrul YÜKSEL ÜYE CHP
7. ALTINORDU İlker Sami TORUN ÜYE CHP
8. ÜNYE Hüseyin TAVLI BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
9. ÜNYE Ethem Rasim UYSAL ÜYE AK PARTİ
10. ÜNYE Adem ATİK ÜYE AK PARTİ
11. ÜNYE Nevzat EGE ÜYE AK PARTİ
12. ÜNYE Ahmet ŞAHİN ÜYE AK PARTİ
13. ÜNYE Yeliz ÜRER ARAZ ÜYE AK PARTİ
14. ÜNYE Kerim ATEŞ ÜYE SP
15. FATSA İbrahim Etem KİBAR BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
16. FATSA Mehmet GENÇAY ÜYE AK PARTİ
17. FATSA Ruhi ÖZBAY ÜYE AK PARTİ
18. FATSA Apdullah COCİ ÜYE AK PARTİ
19. FATSA Serpil KOÇAN ÜYE AK PARTİ
20. FATSA Edip YEREBASMAZ ÜYE MHP
21. FATSA Onur ÇAM ÜYE CHP
22. PERŞEMBE M. Sayım TANDOĞAN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
23. PERŞEMBE Hüseyin Cem EYÜBOĞLU ÜYE AK PARTİ
24. PERŞEMBE Alper BEKTAŞ ÜYE AK PARTİ
25. PERŞEMBE Ziya KARADENİZ ÜYE CHP
26. GÖLKÖY Fikri ULUDAĞ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
27. GÖLKÖY Ayhan USTA ÜYE AK PARTİ
28. GÖLKÖY Hürbay DURAN ÜYE AK PARTİ
29. GÖLKÖY Selahattin TOKGÖZ ÜYE CHP
30. KUMRU Yusuf YALÇUVA BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
31. KUMRU Murat ÇAVUŞ ÜYE AK PARTİ
32. KUMRU Fatih ABACI ÜYE AK PARTİ
33. KUMRU Mevlüt YİĞİT ÜYE AK PARTİ
34. KORGAN Tuncay KİRAZ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
35. KORGAN Ahmet ŞAHİN ÜYE AK PARTİ
36. KORGAN Namık PAÇ ÜYE AK PARTİ
37. KORGAN Zeki KORGAN ÜYE BBP
38. AKKUŞ İsa DEMİRCİ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
39. AKKUŞ Hüseyin KOCAKOÇ ÜYE AK PARTİ
40. AKKUŞ Hasan BADAY ÜYE AK PARTİ
41. AKKUŞ Ercan ÇAYIROĞLU ÜYE AK PARTİ
42. ULUBEY İsa TÜRKCAN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
43. ULUBEY Atakan KILIÇ ÜYE AK PARTİ
44. ULUBEY Kemal KAHRAMAN ÜYE AK PARTİ
45. ULUBEY Macit COŞGUN ÜYE AK PARTİ
46. AYBASTI Beytullah GEÇTAN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
47. AYBASTI Emre BAFRA ÜYE AK PARTİ
48. AYBASTI Hüseyin İNANIR ÜYE AK PARTİ
49. AYBASTI Kerim EM ÜYE AK PARTİ
50. MESUDİYE İsa GÜL BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
51. MESUDİYE Muammer ÖZER ÜYE AK PARTİ
52. MESUDİYE Necmi DEMİR ÜYE AK PARTİ
53 MESUDİYE Cengiz KOÇYİĞİT ÜYE AK PARTİ
54. GÜRGENTEPE Yaşar ŞAHİN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
55. GÜRGENTEPE Resül ATAŞ ÜYE AK PARTİ
56. GÜRGENTEPE Adem YALÇIN ÜYE AK PARTİ
57. İKİZCE Osman KAYGI BELEDİYE BAŞKANI MHP
58. İKİZCE Bahri ALTUN ÜYE MHP
59. İKİZCE Nurten ÇAM ÜYE MHP
60. ÇAYBAŞI Hüseyin SEMİZ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
61. ÇAYBAŞI Yaşar TAHMİSOĞLU ÜYE AK PARTİ
62. ÇAYBAŞI İsa KARAYİĞİT ÜYE AK PARTİ
63. ÇATALPINAR Ahmet TÜRE BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
64. ÇATALPINAR Musa SARIDİKEN ÜYE AK PARTİ
65. ÇATALPINAR Züleyha ERİŞ ÜYE AK PARTİ
66. KABATAŞ Yakup YILMAZ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
67. KABATAŞ Turgut SİVRİKAYA ÜYE AK PARTİ
68. KABATAŞ Nihat YILMAZ ÜYE AK PARTİ
69. ÇAMAŞ Mahmut AYPARÇASI BELEDİYE BAŞKANI MHP
70. ÇAMAŞ Ercan İNAN ÜYE MHP
71. ÇAMAŞ Ahmet SÜNNÜ ÜYE AK PARTİ
72. GÜLYALI Ulaş TEPE BELEDİYE BAŞKANI CHP
73. GÜLYALI Nurettin AYDOĞDU ÜYE AK PARTİ
74. KABADÜZ Yener KAYA BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
75. KABADÜZ Olgun ÖZCAN ÜYE AK PARTİ