Yarışma Sonuçları

Paylaş :

 

 

BAŞIMIZA İCAT ÇIKAR YARIŞMASI

 

SERGİLENMEYE UYGUN GÖRÜLEN PROJELER LİSTESİ

 

İLKOKUL KATEGORİSİ

 

 

 

S.N

ADI SOYADI

 

PROJE

 

PROJE ADI

 

OKULU

 

İLÇESİ

 

DANIŞMAN

 

 

O

 

 

NO

 

 

 

 

ÖĞRETMENİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Can MİROĞLU

 

1060

 

Enerji Değerlidir

 

Durugöl İlkokulu

 

Altınordu

 

Canan ATASOY

 

 

 

 

 

Çağatay İNANKAR

 

1367

 

Hayata Tutunma

 

Güzelordu Meliha

 

Altınordu

 

Ceyhan BİNGÖL

 

 

2

 

 

 

Yayı

 

Türkmen İlkokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdar Yaman YİĞİT

 

 

 

Çadırı Aç Fındığı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buğlem ALTUN

 

1247

 

 

Atatürk İlkokulu

 

Ünye

 

Ayhan TOSUN

 

 

3

 

 

 

Kurut

 

 

 

 

 

 

Elif Eylül KESKİN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irmak KIR

 

1129

 

Babam Benimle

 

Fatsa Dolunay

 

Fatsa

 

Gürkan KAZEL

 

 

4

 

 

 

Yaşasın

 

İlkokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fatma SAVAN

 

 

 

Engelleri Kaldır

 

Çayırkent Aşağıoba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emre ETLU

 

1108

 

Ordum (Gören

 

 

Korgan

 

Yunus Emre ACEP

 

 

5

 

 

 

 

İlkokulu

 

 

 

 

 

Esra ÇAKAR

 

 

 

Gözüm)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gamze ANLAYIŞ

 

1327

 

Kapı Altlığı

 

Korgan İlkokulu

 

Korgan

 

Muammer SARI

 

 

6

 

Eren AÇICI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şazimet Ebru YILMAZLI

 

 

 

 

 

Korgan Atatürk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meliha YILDIRIM

 

1107

 

Pipetli Tabak

 

 

Korgan

 

Derya SATGUN

 

 

7

 

 

 

 

İlkokulu

 

 

 

 

 

Ahmet Alperen ENKİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Yaren BELDAĞ

 

1148

 

Işıklı Şemsiye

 

Tepe Abaz İlkokulu

 

Korgan

 

İlker TUNÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

ORTAOKUL KATEGORİSİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S.N

 

 

 

ADI SOYADI

 

PROJE

 

PROJE ADI

 

OKULU

İLÇESİ

 

 

DANIŞMAN

 

O

 

 

 

 

NO

 

 

 

 

ÖĞRETMENİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burçin GÜDER

1014

Sensörlü Şapka

Özel Ordu Doğa

Altınordu

 

Elif ÇELEBİ

 

1

 

 

Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

Mehmet Efe DENİZ

1048

Coder Euler Ball

Dr. Hilmi Güler

Altınordu

 

Makbule Ebru DENİZ

 

 

 

Bilim Sanat Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mert Efe ARSLAN

 

 

Sensörlü Zehirli

Mehmet Akif Ersoy

 

 

 

 

 

 

3

 

 

İnanç Mete EROL

1459

Altınordu

 

Hakan ARSLAN

 

 

 

Gaz uzaklaştırıcı

Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

Ali İmran TABARU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Emre ARSLAN

1651

Eğlenceli Geri

Dr. Hilmi Güler

Altınordu

 

Zerrin ARSLAN

 

4

 

 

Elif Deniz DEMİRHAN

Dönüşüm Parkı

Bilim Sanat Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

Murat TOP

1566

Odun Kırma

Mehmet Akif Ersoy

Altınordu

 

Osman AKYOL

 

 

 

Aparatı

Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

Utku UZMAN

 

 

Engelsiz Kalem

Hamdullah Suphi

Altınordu

 

Gülcan AKYOL

 

 

 

1606

Tanrıöver Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atakan AKKAYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

Eren KOLCU

1527

Kaza Sensörü

Salman Ortaokulu

Akkuş

 

Osman NAMAZCI

 

 

 

Mustafa GÖK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emri HASANUSTAOĞLU

1586

Engel Kaldıran

Işıktepe Şehit

Akkuş

 

Gizem Nur KARA

 

8

 

 

Tablet

Ayhan Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uvaz Meyvesinin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esmanur BAHÇACI

1176

Raf Ömrü

Aslan Cami

Fatsa

 

İbrahim ÇOBAN

 

9

 

 

Uzatmada

Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanılması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belinay Gül AKÇAY

 

 

 

 

Senai Yediyıldız

 

 

 

 

 

 

10

 

Bahargül KAYA

1454

Közün Gücü

İmam Hatip

Kabataş

 

Azim KALKAN

 

 

Sudenaz GÜLTEKİN

 

 

 

 

Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okulumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ahmet Bahadır SÖZEN

1126

Seviyorum

Mesudiye İmam

Mesudiye

 

Emre ALBAYRAK

 

11

 

 

Kazaları

Hatip Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önlüyorum

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Dila FİDAN

1642

Sağlıklı Duvarlar

Ulubey Ortaokulu

Ulubey

 

İlknur KOL

 

 

 

 

 

Hüseyin Doğan TÜRK

1433

Harman

Meçhul Asker

Ünye

 

Melek KESKİN

 

13

 

 

Ortaokulu Ünye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şehit İsmail

 

 

 

14

Mustafa TEPETAM

1590

Gerevümatik

Ustaoğlu Ortaokulu

Ünye

Cengiz DİKMETAŞ

 

 

 

 

 

Ünye

 

 

 

 

 

 

 

Yeşilkent Şehit

 

Damla Yağmur

 

15

Sıla SARI

1568

Engeller Kalksın

Mustafa Güler

Ünye

 

KARAYEL

 

 

 

 

 

Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuğçe KAHRAMANOĞLU

 

7’den 70’e Oto

İnkur Ortaokulu

 

 

 

16

Esra AKTAN

 

Ünye

Hilal ÖVMEK

 

1653

Koltuğu

Ünye

 

 

Eren İlbey BULUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LİSE KATEGORİSİ

 

S.NO

ADI SOYADI

PROJE

PROJE ADI

OKULU

İLÇESİ

DANIŞMAN

 

NO

ÖĞRETMENİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taflan Bitkisinin

Dr. Hilmi Güler

 

 

 

 

Bengisu Sevim ÖZTÜRK

 

Gıdaların Raf

 

 

 

 

1456

Bilim Sanat

Altınordu

 

 

1

Gülnihal KARABACAK

Ömrünü Uzatmada

Ebru KARADAĞ

 

 

Merkezi

 

 

 

 

 

Etkisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cemal Cemre KILIÇKAYA

 

 

Altınordu Mesleki

 

 

 

2

Yasin KUTLU

1013

R.İ.P

ve Teknik

Altınordu

Murat ARSLAN

 

Emre AYDIN

 

 

Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Kudret KÖR

1277

Buğusil

Ordu Fen Lisesi

Altınordu

Saniye ALTUNSOY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seyfi ÖZMEN

 

Trafik İkaz Ekranı

Altınordu Mesleki

 

 

 

 

1269

ve Teknik

Altınordu

Ömer YİĞİT

 

4

Barış ÖZKAN

ile Güvenli Sürüş

 

 

Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görme Engelliler

 

 

 

 

5

Burak Süha YÜKSEL

1031

için Sesli Renk

Fatsa Fen Lisesi

Fatsa

Süleyman KELEŞ

 

 

 

Okuyucu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Havamız Artık

Fatsa Cahit

 

 

 

 

Fatma Nur ÇOBAN

1530

Zarifoğlu

Fatsa

Abdullah YÜKSEL

 

6

Fındık Gibi

 

 

 

Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeynep Betül

1029

Solar Buzdolabı

Fatsa Fen Lisesi

Fatsa

Suat ŞENLİK

 

7

BAYRAMOĞLU

 

 

 

 

 

 

 

8

Zeynep Sude YEŞİLTAŞ

1025

Kablosuz Araç Şarjı

Fatsa Fen Lisesi

Fatsa

Kemal EREN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Işıktepe Şehit

 

 

 

 

Bünyamin KÖSE

 

 

Hüseyin Özdamar

 

 

 

9

Serkan YİĞİT

1185

Arabam Nerede?

Mesleki ve

Gürgentepe

Serkan YILMAZ

 

Mutlu BULUT

 

 

Teknik Anadolu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisesi

 

 

 

 

Doğukan KELEM

1634

Sese Duyarlı

Ulubey Anadolu

Ulubey

Şebnem USTA

 

10

Eray ÖKSÜZ

Çamaşır Makinesi

Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ünye Mesleki ve

 

 

 

11

Melisa Nur ŞİŞMAN

1420

Doğal Yeşil

Teknik Anadolu

Ünye

Ayşegül AYDOĞAN

 

 

 

 

Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volkan TAŞLI

 

 

Mehmet Necati

 

 

 

 

 

 

Vidinli Mesleki

 

 

 

 

İbrahim KARABAY

1199

Güvenle Sula

Ünye

Cuma GÜNDÜZ

 

12

ve Teknik

 

Ömer BAKDAŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

Anadolu Lisesi