Belediye Meclisi

Paylaş :
1. ALTINORDU Engin TEKİNTAŞ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
2. ALTINORDU Selim ALTAŞ ÜYE AK PARTİ
3. ALTINORDU Süleyman TOMAKİN ÜYE AK PARTİ
4. ALTINORDU Rabia GÖZPINAR ÜYE AK PARTİ
5. ALTINORDU Ertan BAKIR ÜYE AK PARTİ
6. ALTINORDU Hasan KARAMUSTAFAOĞLU ÜYE CHP
7. ALTINORDU Ulaş KEFELİ ÜYE CHP
8. ÜNYE Ahmet ÇAMYAR BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
9. ÜNYE Mustafa Nevzat TELCİOĞLU ÜYE AK PARTİ
10. ÜNYE M. Yaşar SEZGÜL  ÜYE AK PARTİ
11. ÜNYE Hüseyin TAVLI ÜYE AK PARTİ
12. ÜNYE Arif ERGÜN ÜYE AK PARTİ
13. ÜNYE Reşit EROL ÜYE AK PARTİ
14. ÜNYE Kemal MARAL ÜYE CHP
15. FATSA Hüseyin ANLAYAN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
16. FATSA Fahrettin BOĞ ÜYE AK PARTİ
17. FATSA Haşim BURSALIOĞLU ÜYE AK PARTİ
18. FATSA Ahmet ÇORUH ÜYE AK PARTİ
19. FATSA Ruhan ÇAYKARA ÜYE AK PARTİ
20. FATSA Süleyman GÜNAL ÜYE AK PARTİ
21. FATSA Günay KARAAĞAÇ ÜYE MHP
22. PERŞEMBE Kemal BAHTİYAR BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
23. PERŞEMBE Kahraman YALÇIN ÜYE AK PARTİ
24. PERŞEMBE Mustafa Sayım TANDOĞAN ÜYE AK PARTİ
25. PERŞEMBE Olgun BAŞ ÜYE CHP
26. GÖLKÖY Ali Kemal MERT BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
27. GÖLKÖY Kadir ÇELENK ÜYE AK PARTİ
28. GÖLKÖY Yaşar YILMAZ ÜYE AK PARTİ
29. GÖLKÖY Mehmet DALGIÇ ÜYE AK PARTİ
30. KUMRU Murat HATİPOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
31. KUMRU Mehmet BELEN ÜYE AK PARTİ
32. KUMRU Hamza KARAR ÜYE AK PARTİ
33. KUMRU Yusuf YALÇUVA ÜYE AK PARTİ
34. KORGAN Tuncay KİRAZ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
35. KORGAN Muammer ALANTEPE ÜYE AK PARTİ
36. KORGAN Namık PAÇ ÜYE AK PARTİ
37. KORGAN Yüksel ERTUĞ ÜYE AK PARTİ
38. AKKUŞ İsa DEMİRCİ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
39. AKKUŞ Hüseyin KOCAKOÇ ÜYE AK PARTİ
40. AKKUŞ Azmi KOCAGÖZ ÜYE AK PARTİ
41. AKKUŞ Şeref GÜL ÜYE AK PARTİ
42. ULUBEY İsa TÜRKCAN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
43. ULUBEY Kemal KAHRAMAN ÜYE AK PARTİ
44. ULUBEY Akif ATLI ÜYE AK PARTİ
45. ULUBEY Selim MERCAN ÜYE CHP
46. AYBASTI İzzet GÜNDOĞAR BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
47. AYBASTI Mehmet ER ÜYE AK PARTİ
48. AYBASTI Salih ÇELEBİ ÜYE AK PARTİ
49. AYBASTI Vakıf GÜLEY ÜYE AK PARTİ
50. MESUDİYE İsa GÜL BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
51. MESUDİYE Aydın GÜNDOĞDU ÜYE AK PARTİ
52. MESUDİYE Mustafa BAŞARSLAN ÜYE AK PARTİ
53. GÜRGENTEPE Yener YALÇINKAYA BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
54. GÜRGENTEPE Halis GÜNDÜZ ÜYE AK PARTİ
55. GÜRGENTEPE Yücel KOCA ÜYE AK PARTİ
56. İKİZCE Bahri SÖĞÜT BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
57. İKİZCE Cihan ALTUN ÜYE AK PARTİ
58. İKİZCE Hüseyin KORKMAZ ÜYE AK PARTİ
59. ÇAYBAŞI İsmet YANIK BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
60. ÇAYBAŞI İsa KARAYİĞİT ÜYE AK PARTİ
61. ÇAYBAŞI Hüseyin SEMİZ ÜYE AK PARTİ
62. ÇATALPINAR Ahmet TÜRE BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
63. ÇATALPINAR Musa SARIDİKEN ÜYE AK PARTİ
64. ÇATALPINAR İsa SEZEN ÜYE AK PARTİ
65. KABATAŞ Yakup YILMAZ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
66. KABATAŞ Kemal ACISU ÜYE AK PARTİ
67. KABATAŞ Kemal ÖZER ÜYE AK PARTİ
68. ÇAMAŞ Alaettin GİDEN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
69. ÇAMAŞ İsmet ÇELİK ÜYE AK PARTİ
70. ÇAMAŞ İsmail ÇELİK ÜYE AK PARTİ
71. GÜLYALI Talip ŞEN BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
72. GÜLYALI Uğur YETGİN ÜYE AK PARTİ
73. KABADÜZ Yener KAYA BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ
74. KABADÜZ Mehmet YILMAZ ÜYE AK PARTİ