OSKİ KASIM AYI KOORDİNASYON TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

10-11-2017 14:49
258 okunma
Paylaş :

OSKİ KASIM AYI KOORDİNASYON TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), hayata geçirdiği proje ve yatırımlar ile sürdürdüğü idari ve mali işlerin değerlendirildiği koordinasyon toplantısının 23.sünü gerçekleştirdi.

 

OSKİ Genel Müdürlüğü meclis salonunda düzenlenen toplantıya Genel Müdür Fatih Yürük,  Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkan, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve İlçe Şefleri katıldı.

 

GEÇEN 3 AYIN FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

 

OSKİ Genel Müdürlüğünün Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında sürdürmüş olduğu çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda Daire Başkanları, detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Yapılacak projelerle ilgili planlamalar ve yatırımların konuşulduğu toplantının sonunda, hayata geçirilen projeler ve planlanan işler bir bütün hâlinde değerlendirilerek ortak karar alındı.

 

ORDU’YA TÜRKİYE’NİN EN MODERN TESİSLERİNİ KAZANDIRIYORUZ

 

Toplantıda, yoğun ve yorucu bir 2017 yılı yaz döneminin geride bırakıldığını söyleyen OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, Gölköy ve Gürgentepe ile Akkuş ilçelerine yapılan arıtma tesisleri hakkında da bilgi verdi. Genel Müdür Yürük, “İlçelerimize ülkemizin en modern arıtma tesislerini inşa ediyoruz. Yurt dışında gelişmiş ülkelerin arıtma tesislerini inceleyerek, ilimizde yaptığımız tesislerle bir kıyas ve değerlendirme yapma şansımız oldu. Önümüzdeki yaz dönemine yetiştirmeye çalıştığımız tesislerimiz, Ordu’muz için önemli eserler olacaktır” dedi.

 

İlçelerde ve iç kesimlerde yapılan işlerin disiplinli bir şekilde takip edilmesi gerektiğini belirten Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkan, özellikle yöre halkı tarafından gelen taleplerin takip edilmesi, faaliyetlerin vatandaşlarla iyi bir iletişim kurularak anlatılması ve ilçelerde çalışan birimlerin birbiriyle uyumlu olması gerektiğini ifade etti.

 

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi