MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

08.11.2017 / 14:10
240 okunma
Paylaş :
MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
 
HER İLÇEDE AYRI TOPLANTI
 
Ordu Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki muhtarlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyor. İlçelerde gerçekleştirilen istişare toplantılarında, Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgilendirilen muhtarların talep ve önerileri dinleniyor.
 
TOPLANTILAR 19 İLÇENİN TAMAMINDA DÜZENLENECEK
 
Oluşturulan program doğrultusunda, 19 ilçede Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenmekte olan toplantıların ilk haftasında Altınordu, Fatsa, Ünye, Gülyalı,  Kabadüz,  Ulubey, Çamaş, Çatalpınar ve Aybastı muhtarlarıyla bir araya gelindi. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Oktay Şener’in başkanlığında yapılan toplantılara muhtarların yanı sıra Ulaşım Dairesinde ve OSKİ’de görev yapan bölgenin sorumlu personelleri iştirak ediyor.
 
Muhtarların taleplerinin alınarak ilgili daireler ile koordinasyonun sağlandığı toplantılarda, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığının görev ve çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme yapılıyor.
 
YERİNDE HİZMET BU OLSA GEREK
 
Başkan Enver Yılmaz’ın, “Sizler bizim mesai arkadaşlarımızsınız” dediği muhtarlar, toplantılarla ilgili olumlu düşüncelerini ifade ederek, “Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığımız, bizlerin yanına gelerek sorunları yerinde tespit ediyor. Bu toplantılar ile ilimizin farklı bölgelerinde hayata geçirilen, sürdürülen ve planlanan yatırımları kapsamlı bir şekilde öğrenmiş oluyoruz. Talep ve önerilerimiz ilgili birimlere ulaştırılıyor. Muhtarlıklarımızın yaşadığı sorunlara el atılarak, vatandaşlarımızın talepleri anında yerine getiriliyor” diye konuştu.
 
  • brick and by windows
  • brick and by windows
  • brick and by windows
  • brick and by windows