DIŞ CEPHE PROJELERİ İLERLİYOR

29-11-2017 14:38
375 okunma
Paylaş :

DIŞ CEPHE PROJELERİ İLERLİYOR

 

ORDU GÜZELLEŞİYOR

 

Altyapıda onlarca yıldır birikmiş sorunları çözen Büyükşehir Belediyesi, üstyapıda da Ordu’yu güzelleştiren göz alıcı projeleri uygulamaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçelerinde uygulamaya konulan dış cephe iyileştirme projelerinin büyük bir hızla devam ettiğini söyledi.

 

ORDU BÖLGEDE CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK

 

Başkan Enver Yılmaz, bir taraftan Ordu’nun köklü sorunlarına kalıcı çözümler üretirken diğer taraftan ise kenti güzelleştiren projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, “Öncelikle yol, su ve çöp olmak üzere Ordu’muzun onlarca yıldır boğuştuğu sorunları tek tek çözerek belirli bir seviyeye kadar geldik. Sürdürdüğümüz üstyapı çalışmalarımıza daha da ağırlık vererek spor alanları, sosyal alanlar ve dış cephe iyileştirme projeleri ile ilimizi bölgemizde cazibe merkezi olan modern bir kent hâline getireceğiz” dedi.

 

İLÇELER MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR

 

Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçelerinde uygulamaya konulan dış cephe iyileştirme projelerinin büyük bir hızla devam ettiğini ifade eden Başkan Yılmaz, “Altınordu, Ünye ve Fatsa’da uygulamaya koyduğumuz projelerimiz vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi ve takdir görüyor.  Şu anda Altınordu ilçesi Atatürk Bulvarı II. Etap Dış Cephe İyileştirme Projesi kapsamında, 147 binanın dış cephesini yaparak işin %80’ini ve Süleyman Felek Caddesi’nde ise 44 binanın dış cephesini yaparak işin %45’ini tamamladık. Şimdiye kadar 70 binanın dış cephesini yenilediğimiz Fatsa Dış Cephe İyileştirme Projesi’nde %40 seviyesine gelirken, 42 binanın dış cephesini yenilediğimiz Ünye Dış Cephe İyileştirme Projesi’nde ise %25 seviyesine ulaştık” diye konuştu.

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi