• Dört Mevsim Ordu 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması
  • Haremeyn
  • Aralık Ayı Kültür Sanat Etkinliği
    • 16

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    18/12/2017

    19:00

    Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonu/Ünye

    19/12/2017

    14:00

    Fatsa Kültür Sarayı/Fatsa

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    19/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu

    20/12/2017

    10:00

    OBBKT/Altınordu

    20/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    20/12/2017

    13:00

    OBBKT/Altınordu

    20/12/2017

    14:00

    OBBKT/Altınordu

    21/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    21/12/2017

    13:00

    Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu/Kumru

    21/12/2017

    14:00

    OBBKT/Altınordu

    21/12/2017

    17:00

    Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu/Kumru

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    22/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    22/12/2017

    14:00

    OBBKT/Altınordu

    22/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    23/12/2017

    11:00

    Halk Eğitim Merkezi Salonu/Gölköy

    23/12/2017

    14:00

    Halk Eğitim Merkezi Salonu/Gölköy

    24/12/2017

    11:00

    Kültür Merkezi Salonu/Mesudiye

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    24/12/2017

    14:00

    Kültür Merkezi Salonu/Mesudiye

    25/12/2017

    11:00

    Kültür Sarayı/Fatsa

    25/12/2017

    12:00

    Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonu/Kabadüz

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    25/12/2017

    13:30

    Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonu/Kabadüz

    25/12/2017

    14:00

    Kültür Sarayı/Fatsa

    26/12/2017

    11:00

    Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/Ünye

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    26/12/2017

    14:00

    Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/Ünye

    26/12/2017

    14:00

    Kültür Sarayı/Fatsa

    26/12/2017

    17:00

    Konferans Salonu/Kabataş

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    26/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu

    27/12/2017

    10:00

    OBBKT/Altınordu

    27/12/2017

    11:00

    Türk Telekom Anadolu Lisesi Salonu/Çamaş

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    27/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    27/12/2017

    13:00

    OBBKT/Altınordu

    27/12/2017

    14:00

    Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/Ünye

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    27/12/2017

    15:30

    OBBKT/Altınordu

    29/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu